Nieuw! Stempelsites Nieuw! 
Nederlandse sites Let op! --- Hier kan ook jouw pagina komen te staan!
De Stempelmakers  De complete stempelcatalogus staat op hun site en de stempels zijn leverbaar via de post. www.stempelmakers.com
Stempelontwerpers
Mill Creek Stamp Company Complete catalogus www.millcreekstamp.com
Rubberstamps Enorm veel links op alphabet naar andere stempelsites. www.rubberstamps.com
Stamps Unlimited Engelse site www.stampsunlimited.com
Freddy & Friends Duitse site met stempelcatalogus en veel voorbeelden van kaarten etc.. www.stempelzauber.de
Der bessere Eindruck Duitse site die 'jouw eigen' ontwerp in stempelvorm kan leveren. www.eindruck.de
The Rubber Poet Myths & Fantasy kortom aparte stempels! www.rubberpoet.com
My Heart stamps for you Amerikaanse site met een online-catalgus en aardig wat links! www.myheartstamps4u.com
Outstamping! Grappige site met "cartoon stempels' - muisjes ed. www.outstamping.com
Out West Rubber Stamps Amerikaanse stempelsite o.a. stempel van de maand en "Angel-stamps" www.outwest.com
The Stamp Pad Online catalogus - Keltische symbolen  www.thestamppad.com
Lady & the Stamp Catalogus & voorbeelden  www.Lady&TheStamp.com
Mostly Animals Grote site met alleen maar dierenstempels erg mooie en leuke grappige! www.mostlyanimals.com
Lindy's Stampgang Een site met allerlei cartoonstempels  www.lindysstampgang.com
Leavenworth Jackson Rubber Stamps
  - The Stamps 
Een site met een online catalogus - Apart! www.thestamps.com
Hampton Art Stamps Catalogus op thema, project van de maand etc.. www.hamptonart.com
Graphistamp Zoeken op thema wat je wilt hebben. www.graphistamp.com
Enchanted Ink Online catalogus - alles op thema o.a. Fairies. www.enchantedink.com
Doodle Art! Online catalogus - mooie catroon stempels www.doodleart.com
Stamp & Go Stempelcatalogus met meerdere merkenstempels www.Stampandgo.com
Art Stamps Designs Grote site met tips en accessoires, ook leuk Frankie & Fray kikkerstempels!  www.stampin.com
Inky Antics  Online catalogus www.InkyAntics.com